Wielkie wydarzenie

Nie wielu gości weselnych potrafi dostrzec cały ogrom starania, jaki w przygotowanie tego wielkiego wydarzenia włożyła para młoda. Zwłaszcza, kiedy jakaś błahostka nie wypali, wówczas jest powód do jeszcze trudniejszego przyznania, że wesele na którym się jest – jest naprawdę super zorganizowane i przygotowane.

Sprawny kamerzysta rabka z łatwością uchwyci na materiale filmowym wiele mówiące miny gości weselnych. Jedni zrobią minę skwaszoną, inni wyraźnie zazdrosną a inni z kolei minę, która jednoznacznie świadczy, że na weselu coś jest nie tak.

DSC-55Dzięki czynności wykonywanej przez kamerzystę, jaką jest wideofilmowanie bielsko można wiele zobaczyć. Można zobaczyć rzeczy, których podczas imprezy się nie widziało. Dlatego właśnie na weselu powinien pracować dobry fachowiec, który wie gdzie i kiedy spojrzeć okiem swojej kamery.

Równie ważną funkcję na weselu pełni fotograf krosno, zwłaszcza taki, który zrobi zdjęcia ślubne rzeszów nie uprzedzając o tym fakcie gości. Miny na zdjęciach potrafią być bezcenne. To wszystko sprawia, że pary młode dopiero kilka tygodni po weselu są w stanie zobaczyć, jak tak naprawdę bawili się weselni goście.

I wcale nie jest tak, że wszyscy są uśmiechnięci. Czasem wystarczy, że czegoś braknie i to już jest powód do złości.

222 myśli nt. „Wielkie wydarzenie

  1. Have you ever thought about including a little bit more than just your articles?

    I mean, what you say is fundamental and everything.
    Nevertheless imagine if you added some great images or video clips
    to give your posts more, „pop”! Your content is excellent but with pics and videos, this blog could certainly be one of the
    greatest in its field. Very good blog!

Dodaj komentarz