Wielkie brawa

Wielkie brawa dla wszystkich, którzy zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego. To bardzo poważna decyzja, za podjęcie której należy wziąć pełną odpowiedzialność. Małżeństwo to wiele wyzwań i wspólna droga, którą trzeba pokonać. Nie zawsze jest to droga usłana różami, częściej jest wyboista

Najlepsze zdjęcia ślubne tychy.

DSC-19Na pewno jednak ślub wiąże się z tym, że wyprawia się wesele, a przynajmniej tak się to odbywa w naszej kulturze. Na weselu zawsze jest kamerzysta tychy, który odpowiedzialny jest za to, aby zabawa została dobrze uwieczniona i zapamiętana. Natomiast w kościele, młodzi decydują się na ślub kościelny jest obecny z reguły fotograf sanok.

Ten wykonuje swoją pracę w taki sposób, żeby nie przeszkadzać parze młodej. Jeśli natomiast młodzi decydują się na  ślub cywilny to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po jego zawarciu odbyło się normalne wesele na sali.

Na tej zaś musi być obecne wideofilmowanie kraków, czyli czynność wykonywana przez wspomnianego powyżej kamerzystę. To też jest naszą tradycją, taką rodem z Polski, że udokumentowanie wesela na filmie jest właściwie jednym z najważniejszych zadań, jakie młodzi stawiają sobie przy organizowaniu uroczystości ślubnej i wesela.

Przecież wesele nie mogło by się odbyć bez kamery.

227 myśli nt. „Wielkie brawa

Dodaj komentarz