Niezwykłe historie

Historia lubi zataczać swoje kręgi wokół jakiegoś miejsca czy ludzi. Może to zabrzmiało trochę filozoficznie, ale przekładając to na prowadzenie biznesu należy zauważyć, że każdy kontrahent może polecić kolejnych kontrahentów.

Ale może też być tak, że dwóch klientów jednej firmy będzie się znało, ale właściciel tej firmy nie będzie o tym wiedział. I tym samym bardzo łatwo o problematyczne potknięcia. Nie mniej jednak, można też wziąć pod uwagę taką usługę jak wideofilmowanie kalwaria.

DSC-23Bardzo często jest tak, że kamerzysta wieliczka, który kręci wesele u jakiejś pary młodej może za chwilę obsługiwać wesele u jakiejś pary będącej na tym weselu gośćmi. Albo na przykład może się okazać, że dwie pary młode, u których zdjęcia robi jakiś fotograf rabka znają się ale dopiero od fotografa dowiadują się jedni, że Ci przed nimi też się pobrali.

Wiele jest takich ciekawych historii, gdzie jedni znają innych a drudzy dowiadują się czegoś od tych pierwszych i tak na zmianę. Jak to się mówi, świat jest mały, a historia jest długa, ale bardzo często tkwi gdzieś w jednym miejscu – zdjęcia ślubne sucha beskidzka.

Tym bardziej kamerzyści i fotograficy powinni być uważni i bardziej powściągliwi, na przykład w komentowaniu poprzednio obsługiwanych wesel.

238 myśli nt. „Niezwykłe historie

Dodaj komentarz