Drogie Inwestycje?

DSC-119

Sprzęt który wykorzystywany jest do takich działań jak wideofilmowanie z pewnością do tanich nie należy, jednak zastanówmy się co może zaproponować nam taka pasja, zaraz obok innych, podobnych kategorii, jak między innymi fotograf Stary Sącz. Bez dwóch zdań dzięki temu będziemy w stanie pokazać swoje umiejętności światu, a może nawet na półce znajdzie się nasza fotoksiążka.

Doskonałym przykładem może okazać się między innymi ostatni produkt firmy Apple, ponieważ jakiś czas temu, można było zobaczyć chyba najdroższą fotoksiążkę, która była produktem artystycznym. Mianowicie był to katalog wszystkich produktów firmy Apple, jednak przedstawione były w sposób artystyczny, a został on wydrukowany w bardzo limitowanym nakładzie, gdzie okazało się, że kolekcjonerzy i pasjonaci marki, bardzo szybko i chętnie taką fotoksiążkę nabyli, za bardzo wysoką cenę.

Oczywiście może okazać się po wielu latach, że inwestycja szybko się zwróci, jednak może okazać się, że będzie nic nie warta, więc był to zakup bardzo ryzykowny.

Zobacz: Fotograf Tymbark

Dodaj komentarz